Firma MJ Atelier jest znana i doceniana przez wielu ze swoich byłych klientów. Jej specjalizacją jest projektowanie wnętrz oraz ich dekorowanie i aranżacja. Od rozpoczęcia swojej działalności firma wielokrotnie inwestowała w poszerzenie swojej oferty. Dlatego też w obecnych czasach jej klienci mogą liczyć na takie usługi jak wykonanie mebli pod wymiar, zapewnienie nadzoru architekta podczas zmian w wystroju, a także możliwość zamówienia realizacji pod klucz. Ta ostatnia usługa jest jedną z najczęściej wybieranych przez klientów MJ Atelier. Łącząc swoją pasję do projektowania z determinacją i kreatywnością, projektanci z firmy MJ Atelier zapewnią, że każde zlecenie będzie wykonane w sposób profesjonalny. Korzystając z nowoczesnych rozwiązań takich jak programy do projektowania wnętrz, pracownicy są w stanie zaplanować zmiany w każdym wnętrzu.

Firma MJ Atelier działa w Bydgoszczy i okolicach. Zawsze z chęcią przyjmuje zlecenia od nowych klientów. Jest to firma, której warto powierzyć każde wnętrze.

Kontakt
Napisz opinię ...
21.05.19, 01:28
Polecam!
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 17.05.2019, 23:13, Stronę wyświetlono: 126x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry