Czterogwiazdkowy hotel Mionos Mare to nowoczesny obiekt położony przy plaży Platanias, skąd roztacza się przepiękny widok na szmaragdowo-błękitne wody północnego wybrzeża Krety.

Idyllicznie położony w śródziemnomorskim, pięknie utrzymanym ogrodzie dochodzącym do samej plaży, wyróżnionej certyfikatem Błękitna Flaga, jest idealnym miejscem na spokojne wakacje dla zmęczonych codzienną rutyną. Znany z przyjaznej, wakacyjnej atmosfery i profesjonalnej obsługi, laureat wielu nagród, w tym także za poszanowanie środowiska. Estetyczna niska zabudowa, zielone trawniki, przyjemny basen pozwalają relaksować się w miłym dla oczu otoczeniu. Tylko parę kroków stąd znajduje się centrum małego Platanias z lokalnymi tawernami. Do historycznego Rethymno z przepiękną starówką i nocnym życiem można dotrzeć lokalnym autobusem.

Dadatkowe informacje:

Liczba pokoi: 127
Standard obiektu:
Waluta: EUR
Adres:
74100 Rethymno
GR, Réthymno, 17, Pavlou Drandaki Str.
Kontakt
Napisz opinię ...
18.07.17, 07:47
Really good good and clean hotel. Very close beach, and small city
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 18.07.2017, 11:29, Stronę wyświetlono: 1081x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry