Międzynarodowy transport osobowy Przemysław Konstanciuk

Reszel, Tadeusza Kościuszki 7-8/4

Brak recenzji
Przem-Trans to jednostka transportowa, która proponuje transport osób do Holandii, Niemiec oraz Belgii z terenu Warmii oraz Mazur. Nasza idealna flota składa się z nowoczesnych i komfortowych busów, co zezwala na bezpieczną oraz przyjemną podróż dla naszych pasażerów. Stawiamy na jakość oraz profesjonalizm, właśnie dlatego nasze busy są regularnie serwisowane oraz wyposażone w wymagane urządzenia, takie jak klimatyzacja czy system nagłaśniający.

Często zadawane pytania dotyczące Międzynarodowy transport osobowy Przemysław Konstanciuk

Międzynarodowy transport osobowy Przemysław Konstanciuk znajduje się w lokalizacji Reszel

Reszel, Tadeusza Kościuszki 7-8/4

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności