Metro Meble - Producent mebli biurowych i paneli akustycznych

Augustów, Turystyczna 18

Brak recenzji
METRO to czołowy producent wysokojakościowych mebli biurowych oraz elementów wyposażenia wnętrz publicznych. Jesteśmy polską firmą, która od 2003 roku produkuje nowoczesne wyposażenie wnętrz. Nasze meble dostarczamy do wielu renomowanych placówek państwowych, gospodarczych i sądowniczych w Polsce.

Oferujemy m.in. meble biurowe pracownicze, recepcyjne, gabinetowe i konferencyjne, szafy, kontenery, ścianki działowe oraz panele akustyczne. Prezentowane przez nas wyroby charakteryzują się wysoką jakością, funkcjonalnością, ergonomiką, nienaganną estetyką oraz starannością wykonania.

Nasza wiedza, pasja i doświadczenie przyczyniły się do powstania nowoczesnych rozwiązań ułatwiających wygodę użytkowania. Istniejemy dzięki naszym klientom. To dla nich tworzymy nasze meble, dlatego jesteśmy otwarci na ich wszystkie potrzeby i oczekiwania. Opinia zwrotna użytkowników regularnie rozwija nasze projekty i doskonali kluczowe obszary działalności. Nie uznajemy kompromisów produkcyjnych.

Niemal wszystkie oferowane meble są wykonane w naszym zakładzie. Proces produkcyjny, podobnie jak cały zakres działalności firmy, jest certyfikowany i nadzorowany. Własne wytwórstwo dało nam możliwość decyzyjności o efekcie końcowym oraz dbania o jakość produktów na każdym etapie produkcji. Gwarantujemy nieskazitelny wygląd, komfort użytkowania oraz najwyższą jakość użytych materiałów i wykonania. Nasze meble nadadzą charakter wnętrzu oraz podkreślą profesjonalizm Twojej firmy. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Często zadawane pytania dotyczące Metro Meble - Producent mebli biurowych i paneli akustycznych

Metro Meble - Producent mebli biurowych i paneli akustycznych znajduje się w lokalizacji Augustów

Augustów, Turystyczna 18

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności