Media Markt jest międzynarodową siecią specjalistycznych marketów elektronicznych, oferujących najpełniejszy na rynku asortyment sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, AGD, telewizorów, urządzeń audio-wideo i biurowych oraz akcesoria. Ofertę uzupełniają książki w klasycznej postaci oraz audio- i e-booki, gry komputerowe, filmy, muzyka oraz szeroki wybór biletów na imprezy kulturalne i sportowe.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - sobota: 9:30 do 21:00
Niedziela: 10:00 do 20:00

Dojazd
Linie autobusowe: 133
Dojazd bezpłatną linią Auchan
Kontakt
Napisz opinię ...
szybki905
24.02.10, 09:06
Nie polecam zakupów w tym sklepie... Dzis kupiłem produkt (przejsciówke z jacka 2,5 na 3,5) ktora nie działa.... prodókt oczywiscie nowy i sietnie zapakowany... Ale co z tego skoro nie działa ;] Odradzam!!
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 21.01.2013, 16:14, Stronę wyświetlono: 7386x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry