LoopyBall - Bubble Football

Warszawa, Conrada 10

Brak recenzji
LoopyBall to grupa fachowców od organizacji imprez dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Łączy nas wspólny cel - zorganizowanie nietypowej zabawy na Twoim evencie. Specjalizujemy się w planowaniu oraz przygotowywaniu zabaw z buble ball (duże, gumowe piłki), które z powodzeniem są w stanie stanowić urozmaicenie uroczystości dla dzieci i młodzieży. W pracy jesteśmy profesjonalistami, którzy dbają o organizację od A do Z. pragniemy, by każdy, kto z nami współdziała, czuł, że jest obsługiwany przez ekspertów - my dopilnujemy, aby Twój event był udany!

Często zadawane pytania dotyczące LoopyBall - Bubble Football

LoopyBall - Bubble Football znajduje się w lokalizacji Warszawa

Warszawa, Conrada 10

podobne obiekty w pobliżu LoopyBall - Bubble Football :

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu LoopyBall - Bubble Football

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności