Leśna Camping Nr 14

Iława, Sienkiewicza 9

Brak recenzji
Ośrodek Wypoczynkowy „Leśna” stanowią ośrodek wypoczynkowy z restauracją oraz pole namiotowe usytuowane w pięknym lesie na skraju Iławy. Z tarasu restauracji rozpościera się piękny widok na jezioro Jeziorak Duży.

Leśna to idealne miejsce na nocleg w Iławie. Oferujemy noclegi blisko lasu, jeziora i centrum Iławy. Są tu świetne warunki do uprawiania turystyki: Wodnej - takiej jak żeglowanie, sporty motorowodne, kajakarstwo czy kąpiele. Pieszej - wędrowanie ciekawymi szlakami dla pieszych czy poznawanie ścieżek dydaktycznych. Rowerowej - na własnych lub wypożyczonych u nas rowerach zwiedzanie zabytków, jezior i lasów. Krajoznawczej: Malbork 70 km, Pola Grunwaldu 45 km (w rocznicę organizowana z rozmachem inscenizacja Bitwy pod Grunwaldem) ruiny zamku w Szymbarku 7 km, Skansen w Olsztynku 50 km zamek w Nidzicy 60 km.

Wędkarstwo - Dla wędkarzy proponujemy kilkanaście jezior w tym jeziora specjalne. Grzybobranie - Pasjonujący się zbieraniem grzybów znajdą medalowe okazy w lasach wokół Iławy a także ciągnących się od Iławy aż do Jerzwałdu po zachodniej stronie Jezioraka Dużego, lub w dużym kompleksie leśnym na północ od Makowa po stronie wschodniej tego jeziora.

Dodatkowe udogodnienia:

  • Prąd
  • Internet
  • Pralka

Często zadawane pytania dotyczące Leśna Camping Nr 14

Leśna Camping Nr 14 znajduje się w lokalizacji Iława

Iława, Sienkiewicza 9

podobne obiekty w pobliżu Leśna Camping Nr 14:

atrakcje 🎡 w pobliżu Leśna Camping Nr 14:

restauracje 🍽️ w pobliżu Leśna Camping Nr 14:

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności