LeanSourcer

Wieliczka, os. Szymanowskiego 17

Brak recenzji
LEANsourcer to grupa programistów, którzy pomagają w tworzeniu frontendu oraz backendu w przeróżnych systemach informatycznych, oprogramowaniach, witrynach i innych projektach, gdzie zalecane jest doświadczenie, inwencja i olbrzymia wiedza z zakresu programowania. LEANsourcer to właściwy adres, jeśli zależy Państwu na kooperacji z profesjonalnymi programistami, jacy z pasją oraz zaangażowaniem podchodzą do codziennej pracy, a oryginalne projekty traktują jak wyzwanie oraz okazję na udowodnienie własnego profesjonalizmu.

Często zadawane pytania dotyczące LeanSourcer

LeanSourcer znajduje się w lokalizacji Wieliczka

Wieliczka, os. Szymanowskiego 17

podobne obiekty w pobliżu LeanSourcer:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu LeanSourcer

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności