Położony 2,5 km od piaszczystej plaży hotel Lazurowy Dwór oferuje luksusowe pokoje i apartamenty z balkonem w centrum Sztutowa. W całym hotelu można korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Dadatkowe informacje:

Liczba pokoi: 40
Standard obiektu:
Waluta: PLN
Adres:
82-110 Sztutowo
PL, Sztutowo, Gdańska 43B
Napisz opinię ...
14.03.11, 03:51
Jeśli chodzi o hotel to wszystko ok , ale jest to mój ostatni pobyt w tym hotelu . sytuacja jaka miała tam miejsce w ta sobotę zjeżyła mi włosy na głowie. Do recepcji wtargnęło paru panów, wyglądających na typów zbirów. Miedzy nimi a właścicielem doszło do kłótni o pieniądze. Nie polecam tego hotelu, bo nie wiadomo co możne stać się w nocy:(
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 09.10.2010, 12:25, Stronę wyświetlono: 932x
Do góry