Lampy LED - Lars

Niepruszewo, Świerkowa 14

Brak recenzji
Rodzinna firma Lars dostarcza artykuły oświetleniowe oparte na technologii LED do domów, biur, kin, teatrów, szkół hoteli, warsztatów pracy i innych miejsc. Lampy służą między innymi do oświetlania stopni schodów, stołów i biurek, elewacji oraz sufitów. Zastosowanie technologii LED sprzyja ograniczeniu zużycia energii i zaoszczędzeniu rachunków. Produkty Lars wykonywane są pod projekt, co wpływa na ich unikalność i oryginalność. Firma Lars zapewnia możliwość stosowania autorskich pomysłów klienta - wszystkie produkty powstają w odpowiedzi na indywidualne zapotrzebowania zarówno prywatnych osób, jak i zamawiających firm.

Często zadawane pytania dotyczące Lampy LED - Lars

Lampy LED - Lars znajduje się w lokalizacji Niepruszewo

Niepruszewo, Świerkowa 14

podobne obiekty w pobliżu Lampy LED - Lars:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Lampy LED - Lars

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności