Centrum Zdrowia La Vie to prywatna placówka medyczna z dużą ofertą medyczną. Myślimy o pacjenta jak nikt inny i oferujemy kompleksową ofertę medyczną gotowych pakietów jak też dostęp do wykwalifikowanych specjalistów. W naszej przychodni lekarskiej znajdziesz dobrego kardiologa, pediatrę, gastrologa, dietetyka, ortopedę.

Kompleksową propozycja pozwala nam na dostosowania do wymagań użytkownika i sprowastanie jego wymaganiom. Mamy również specjalistyczny sprzęt do kolonskopii i usg kolana i piersi, do każdego z naszych użytkowników podchodzimy indywywidualnie i dobieramy odpowiedni sposób leczenia. Własna placówka jest również nastawiona na związek z dziećmi - dzięki temu możemy zaoferować przyjazną atmosferę a leczenie niemowląt będzie ciepłe i bezkonfliktowe.

Serdecznie zachęcamy.


Zespoł specjalistów dostępny do Twojej dyspozycji:

- ortopeda
- pediatra
- gastroenterolog

Wykonujemy:

- usg kolana
- usg specjalistyczne
- gastroskopia
- biopsja

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 17.07.2018, 11:31, Stronę wyświetlono: 163x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry