KSPORT-Complex

Rzepiennik Strzyżewski, Rzepiennik Biskupi 214

Brak recenzji
Oferujemy cięcia laserem rur i profili 3D, cięcie laserem blach 2D, gięcie blachy, rur i profili, szlifowanie i piaskowanie, spawanie MIG oraz wybijanie. Nasza zaawansowana technologia i doświadczony personel pozwalają nam na precyzyjne i skuteczne wykonanie każdego zadania obróbkowego.

Jesteśmy również specjalistami w lakierowaniu proszkowym, które zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale także wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne. Dbamy o odpowiednie przygotowanie powierzchni, aby proces lakierowania przebiegał sprawnie i z najwyższą starannością.

Nasza firma powstała w 2012 roku, zaczynając jako producent elementów sprzętów sportowych pod naszą własną marką. Z biegiem czasu zdobyliśmy cenne doświadczenie, stając się jednym z wiodących producentów w branży w Polsce. W roku 2022 postanowiliśmy połączyć wszystkie nasze usługi w jedną, spójną całość - powstał "K-SPORT Complex".

Jesteśmy gotowi sprostać wszelkim wyzwaniom, niezależnie od skali produkcji. Nasze zalety to nie tylko doświadczenie i zaawansowany sprzęt, ale także indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość, precyzję i terminowość w realizacji każdego zlecenia.

Zaufaj nam w obróbce metalu - nasza pasja do doskonałości pozwoli Ci osiągnąć sukces w Twoich projektach!

Często zadawane pytania dotyczące KSPORT-Complex

KSPORT-Complex znajduje się w lokalizacji Rzepiennik Strzyżewski

Rzepiennik Strzyżewski, Rzepiennik Biskupi 214

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności