Klub Kulturalny

Rybnik, Rynek 3

Brak recenzji
Klub mieści się na rybnickim rynku w podziemiach stylowej kamienicy (podziemia restauracji SPHINX). W okresie wiosna - jesień Klub dysponuje ogródkiem zewnętrznym na płycie rynku. W założeniu Klub zajmuje się organizacją imprez kulturalnych ze szczególnym naciskiem na najlepszą polską muzykę alternatywną. Kilka razy w tygodniu odbywają się w nim koncerty, imprezy salsowe i taneczne.

W lokalu jest miejsce siedzące dla około 100 osób.
Istnieje możliwość rezerwacji stolików i organizacji imprez zamkniętych.

W Klubie zapewniona jest sprzedaż szerokiego asortymentu napojów bezalkoholowych i alkoholowych oraz na zamówienie cathering (na terenie klubu).

Klub zapewnia bezpłatny dostęp do internetu WIFI

Zapraszamy codziennie od godziny 16:00

Często zadawane pytania dotyczące Klub Kulturalny

Klub Kulturalny znajduje się w lokalizacji Rybnik

Rybnik, Rynek 3

podobne obiekty w pobliżu Klub Kulturalny:

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności