Kentucky Fried Chicken popularna i znana na całym świecie Amerykańska sieć barów szybkiej obsługi. W restauracjach KFC zjesz pyszne kawałki chrupiącego kurczaka w sekretnej aromatycznej panierce na bazie 11 ziół.

W menu restauracji między innymi kultowe Hot Wings, Hot&Spicy Strips, Cheeseburger, Grander Burger, Zinger Burger czy Longer. Dania możesz zamówić pojedynczo jak i w promocyjnych zestawach wraz ze swoim ulubionym dodatkiem jakim może być sos musztardowy czy orientalny, frytki lub sałatki. Ponadto w menu znajdują się desery, napoje oraz popularne shake o różnych smakach.

Tajemnica doskonałego smaku jedzenia w KFC kryje się w procesie jego przygotowania oraz dzięki sekretnej panierce. Dlatego w KFC robi się wszystko od podstaw. Mięso przygotowywane (panierowane, smażone i grillowane) jest codziennie na miejscu. Tylko podane zaraz po przygotowaniu zachowuje wszystkie walory smakowe. Produkty do restauracji KFC dostarczane są kilka razy w tygodniu, wyłącznie ze sprawdzonych, lokalnych hodowli.

Restauracja KFC Warszawa Modlińska znajduje się pod adresem Warszawa, ul. Modlińska 144

Dodatkowe udogodnienia:

 • Dostawa
 • Drive Thru
 • Wielka dolewka
 • WI-FI

Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 01:00
Wtorek 08:00 - 01:00
Środa 08:00 - 01:00
Czwartek 08:00 - 01:00
Piątek 08:00 - 01:00
Sobota 08:00 - 01:00
Niedziela 08:00 - 01:00

Często zadawane pytania dotyczące KFC Warszawa Modlińska

Obiekt KFC Warszawa Modlińska otwarty jest w:

 • Poniedziałek 08:00 - 01:00
 • Wtorek 08:00 - 01:00
 • Środa 08:00 - 01:00
 • Czwartek 08:00 - 01:00
 • Piątek 08:00 - 01:00
 • Sobota 08:00 - 01:00
 • Niedziela 08:00 - 01:00

KFC Warszawa Modlińska znajduje się w lokalizacji Warszawa

Warszawa, Modlińska 144

podobne obiekty w pobliżu KFC Warszawa Modlińska:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu KFC Warszawa Modlińska

atrakcje 🎡 w pobliżu KFC Warszawa Modlińska:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu KFC Warszawa Modlińska

zabytki 🏛️ w pobliżu KFC Warszawa Modlińska:

restauracje 🍽️ w pobliżu KFC Warszawa Modlińska:

Zobacz wszystkie restauracje 🍽️ w pobliżu KFC Warszawa Modlińska

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu KFC Warszawa Modlińska:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu KFC Warszawa Modlińska

Użytkownik hektorkwlsk napisał recenzję 5 wrzesień 2020, 13:54
ocena: Bardzo słaba
Obsługa restauracji na dramatycznie niskim poziomie. Zamówienie dotarło po niemal 1,5h, chociaż deklarowany czas to 30 min. Było zimne, musiałam je odgrzewać w domu. W ,,kubełku'' frytek było ledwo na dnie. Nie wiem czy ktoś się poczęstował, czy restauracja wrzuca takie porcje. Zadzwoniłam na infolinię, a tam poinformowano mnie, że zostaną mi dostarczone jak najszybciej nowe frytki. Zimnego zamówienia nie dało się wymienić, ponieważ już zaczęłam je jeść. Czekałam 4 (!) godziny. Zero kontaktu ze strony restauracji. W końcu zadzwoniłam na infolinię ponownie i dowiedziałam się, że restauracja została poinformowana o tym, że powinni mi dostarczyć frytki niezwłocznie, ale po prostu to ZIGNOROWAŁA. Po tygodniu zadzwoniła do mnie osoba z KFC Modlińska, ale chyba tylko po to, żeby odhaczyć reklamację jako rozwiązaną, ponieważ kompletnie nie była zainteresowana tym, co chciałam jej powiedzieć. Po prostu chciała ją jak najszybciej zakończyć rozmowę. O tyle dobrze, że chociaż infolinia KFC sprawnie działa i dzięki temu uzyskałam zwrot.
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności