Kentucky Fried Chicken popularna i znana na całym świecie Amerykańska sieć barów szybkiej obsługi. W restauracjach KFC zjesz pyszne kawałki chrupiącego kurczaka w sekretnej aromatycznej panierce na bazie 11 ziół.

W menu restauracji między innymi kultowe Hot Wings, Hot&Spicy Strips, Cheeseburger, Grander Burger, Zinger Burger czy Longer. Dania możesz zamówić pojedynczo jak i w promocyjnych zestawach wraz ze swoim ulubionym dodatkiem jakim może być sos musztardowy czy orientalny, frytki lub sałatki. Ponadto w menu znajdują się desery, napoje oraz popularne shake o różnych smakach.

Tajemnica doskonałego smaku jedzenia w KFC kryje się w procesie jego przygotowania oraz dzięki sekretnej panierce. Dlatego w KFC robi się wszystko od podstaw. Mięso przygotowywane (panierowane, smażone i grillowane) jest codziennie na miejscu. Tylko podane zaraz po przygotowaniu zachowuje wszystkie walory smakowe. Produkty do restauracji KFC dostarczane są kilka razy w tygodniu, wyłącznie ze sprawdzonych, lokalnych hodowli.

Restauracja KFC Rzeszów Millenium Hall znajduje się pod adresem Rzeszów, ul. Kopisto 1

Dodatkowe udogodnienia:

  • Dostawa
  • Wielka dolewka
  • WI-FI

Godziny otwarcia

Poniedziałek 09:30 - 21:30
Wtorek 09:30 - 21:30
Środa 09:30 - 21:30
Czwartek 09:30 - 21:30
Piątek 09:30 - 21:30
Sobota 09:30 - 21:30
Niedziela 09:30 - 21:30

Często zadawane pytania dotyczące KFC Rzeszów Millenium Hall

Obiekt KFC Rzeszów Millenium Hall otwarty jest w:

  • Poniedziałek 09:30 - 21:30
  • Wtorek 09:30 - 21:30
  • Środa 09:30 - 21:30
  • Czwartek 09:30 - 21:30
  • Piątek 09:30 - 21:30
  • Sobota 09:30 - 21:30
  • Niedziela 09:30 - 21:30

KFC Rzeszów Millenium Hall znajduje się w lokalizacji Rzeszów

Rzeszów, Mjr. Wacława Kopisto 1

podobne obiekty w pobliżu KFC Rzeszów Millenium Hall:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu KFC Rzeszów Millenium Hall

atrakcje 🎡 w pobliżu KFC Rzeszów Millenium Hall:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu KFC Rzeszów Millenium Hall

restauracje 🍽️ w pobliżu KFC Rzeszów Millenium Hall:

Zobacz wszystkie restauracje 🍽️ w pobliżu KFC Rzeszów Millenium Hall

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu KFC Rzeszów Millenium Hall:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu KFC Rzeszów Millenium Hall

Użytkownik monikalitewska napisał recenzję 3 lipiec 2021, 18:44
ocena: Bardzo dobra
Pragnę bardzo podziękować PANU GRZESIOWI, ze sklepu w Nowym Świecie Media Ekspert, za idealne podejście do klienta, wspaniałą wiedzę na temat swojej pracy. Samo wejście do sklepu daje klientowi poczucie wartości dzięki cudownej obsłudze. Pan Grzegorz, to fachowiec PIERSZA LIGA! Kupując z Mamą lodówkę z transportem. Pragnę również podziękować Panu Danielowi i jego koledze za profesjonalizm i fantastyczną wzorową postawę. Życzę samych nieograniczonych sukcesów i docenienia przez Szefów tak wspaniałych pracowników jak Pan Grzegorz, Pan Daniel i jego kolega. Pozdrawiam Monika Litewska z Rzeszowa ❤️
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności