Kentucky Fried Chicken popularna i znana na całym świecie Amerykańska sieć barów szybkiej obsługi. W restauracjach KFC zjesz pyszne kawałki chrupiącego kurczaka w sekretnej aromatycznej panierce na bazie 11 ziół.

W menu restauracji między innymi kultowe Hot Wings, Hot&Spicy Strips, Cheeseburger, Grander Burger, Zinger Burger czy Longer. Dania możesz zamówić pojedynczo jak i w promocyjnych zestawach wraz ze swoim ulubionym dodatkiem jakim może być sos musztardowy czy orientalny, frytki lub sałatki. Ponadto w menu znajdują się desery, napoje oraz popularne shake o różnych smakach.

Tajemnica doskonałego smaku jedzenia w KFC kryje się w procesie jego przygotowania oraz dzięki sekretnej panierce. Dlatego w KFC robi się wszystko od podstaw. Mięso przygotowywane (panierowane, smażone i grillowane) jest codziennie na miejscu. Tylko podane zaraz po przygotowaniu zachowuje wszystkie walory smakowe. Produkty do restauracji KFC dostarczane są kilka razy w tygodniu, wyłącznie ze sprawdzonych, lokalnych hodowli.

Restauracja KFC Opole Karolinka znajduje się pod adresem Opole, ul. Wrocławska 154

Dodatkowe udogodnienia:

  • Wielka dolewka
  • WI-FI

Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:30 - 21:00
Wtorek 08:30 - 21:00
Środa 08:30 - 21:00
Czwartek 08:30 - 21:00
Piątek 08:30 - 21:00
Sobota 08:30 - 21:00
Niedziela 08:30 - 21:00

Często zadawane pytania dotyczące KFC Opole Karolinka

Obiekt KFC Opole Karolinka otwarty jest w:

  • Poniedziałek 08:30 - 21:00
  • Wtorek 08:30 - 21:00
  • Środa 08:30 - 21:00
  • Czwartek 08:30 - 21:00
  • Piątek 08:30 - 21:00
  • Sobota 08:30 - 21:00
  • Niedziela 08:30 - 21:00

KFC Opole Karolinka znajduje się w lokalizacji Opole

Opole, Wrocławska 154

podobne obiekty w pobliżu KFC Opole Karolinka:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu KFC Opole Karolinka

atrakcje 🎡 w pobliżu KFC Opole Karolinka:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu KFC Opole Karolinka

restauracje 🍽️ w pobliżu KFC Opole Karolinka:

Zobacz wszystkie restauracje 🍽️ w pobliżu KFC Opole Karolinka

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu KFC Opole Karolinka:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu KFC Opole Karolinka

Użytkownik karolinka napisał recenzję 31 grudzień 2011, 16:11
ocena: Bardzo słaba
w dniu 31.12.2011r o godzinie 14:20 nie można było zamówić już kubełka clasic mieszanego.Obsługa poinformowała mnie że zbliża się koniec pracy wobec powyższego NIE MA JUŻ tego zestawu dostępne było tylko pikantne. Jestem zaskoczony że do końca pracy zostało jeszcze 1,3h a pracownikom nie zależało na klientach.
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności