KARO-BUS

Ząbki, Wita Stwosza 4B

Brak recenzji
Karo-Bus to firma, której ma możliwość zaufać każdy, kto wypatruje doświadczonego operatora autokarów na najem. Flota składa się z wygodnych autokarów, które wolno wynająć na dowolną trasę po Europie. Oprócz tego obsługujemy mniejsze grupy klientów, jacy chcą wypożyczyć mniejszy autokar bądź busa. Każdy, kto korzysta z Karo-Bus może liczyć na całkowitą fachowość, podstawienie wyselekcjonowanego autobusu razem z kierowcą - zawsze gwarantujemy, że autokar będzie sprawny a kierowca profesjonalny oraz wybrany do danej trasy. Sprawdź na witrynie internetowej, jak działamy!

Często zadawane pytania dotyczące KARO-BUS

KARO-BUS znajduje się w lokalizacji Ząbki

Ząbki, Wita Stwosza 4B

podobne obiekty w pobliżu KARO-BUS:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu KARO-BUS

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności