Karczma została otworzona w 2011 roku i znajduje się na trasie Zakopane - Dolina Kościeliska, Dolina Chochołowska w sąsiedztwie kąpieliska oraz jednej z najnowocześniejszych kolei gondolowych w Zakopanem działającej przez cały rok.

Oryginalny, nowoczesny wystrój doskonale połączony z akcentami regionalnymi tworzy idealne miejsce na spotkania biznesowe, towarzyskie, rodzinne oraz posiady przy muzyce góralskiej.

Karczma Szymaszkowa
ul. Szymaszkowa 1 c
34-500 Zakopane

Tel. (+48 ) 18 20 64 108
Tel. Kom. (+48) 602 766 602
www.szymaszkowa.pl

Karczma Szymaszkowa
Zakopane, Szymaszkowa 1 c
Data publikacji: 13.09.2011

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności