Położona jest na granicy miasta Bydgoszczy przy wyjeździe ul. Grunwaldzką w kierunku Szczecina. Karczma przenosi swoich Gości w bajkowy świat Pani Twardowskiej Adama Mickiewicza a niewiasty i panów wielce smakowitą kuchnią kusi.

Przestronna sala „ Karczemna" z kominkiem, w kształcie głowy diabła obfitująca w zakamarki:

"Dziurka od klucza", w której można zorganizować przy okrągłym stole kameralne przyjęcie do 18 Gości

"Szafa", ustronna salka do której wchodzi się przez drzwi od starej szafy- dla 8 Gości

"Klepisko" - miły zakątek, gdzie stoły ustawione są w piachu, pomieści do 12 biesiadników.

Wyjątkowy stolik dla zakochanych na specjalne okazje, gdzie wchodzi się po drabinie z widokiem na całą restaurację z góry.

Sala biesiadna "Pod gniazdem"
Jest przeszklona z widokiem na sielski ogród i las. Pozwala na kontakt z naturą bez względu na porę roku. Idealna na osobne przyjęcia do czterdziestu biesiadników. Posiada oddzielne wejście.

Kontakt
Tel: +48 (52) 583 16 16
Fax: +48 (52) 583 17 40

www.karczmarzym.com.pl

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności