Karczma Ciosana

Szczyrk, Narciarska 10A

Brak recenzji
Karczma zlokalizowana jest w województwie Śląskim niedaleko Bielska-Białej w miejscowości Szczyrk. Jest to miejscowość turystyczna przyjmująca gości zarówno w sezonie zimowym jak i letnim.

Karczma umiejscowiona jest w górnym Szczyrku niedaleko ośrodka narciarskiego GAT Czyrna-Solisko, dlatego jest to idealne miejsce na biesiadę dla amatorów białego szaleństwa, ale nie tylko. W lecie miejscowość przyciąga swoim urokliwym krajobrazem, ciszą i spokojem równocześnie dając duże możliwości osobom aktywnym.

Zapraszamy wszystkich zmęczonych gwarem i codziennym zgiełkiem oraz amatorów
dobrej, swojskiej kuchni na wspólną biesiadę lub nastrojowy wieczór w domowej atmosferze. Wszystko to zapewni Państwu bajkowa okolica, góralska architektura oraz zgrany personel, który zawsze jest do Państwa dyspozycji.

Przygotowujemy każdą imprezę tworząc menu według indywidualnych potrzeb. Staramy się dostosować naszą ofertę do każdego klienta, tak aby mogła ona sprostać każdym, nawet największym wymaganiom. Nie zapominamy przy tym o swojskim klimacie i gościnności.

Kontakt
Tel: kom. 661 969 707
biuro@karczmaciosana.pl
www.karczmaciosana.pl

Często zadawane pytania dotyczące Karczma Ciosana

Karczma Ciosana znajduje się w lokalizacji Szczyrk

Szczyrk, Narciarska 10A

podobne obiekty w pobliżu Karczma Ciosana:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Karczma Ciosana

atrakcje w pobliżu Karczma Ciosana:

Zobacz wszystkie atrakcje w pobliżu Karczma Ciosana

restauracje w pobliżu Karczma Ciosana:

Zobacz wszystkie restauracje w pobliżu Karczma Ciosana

hotele i pensjonaty w pobliżu Karczma Ciosana:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty w pobliżu Karczma Ciosana

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor opinii ponosi pełną odpowiedzialność za jej treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności