Karczma zlokalizowana jest w województwie Śląskim niedaleko Bielska-Białej w miejscowości Szczyrk. Jest to miejscowość turystyczna przyjmująca gości zarówno w sezonie zimowym jak i letnim.

Karczma umiejscowiona jest w górnym Szczyrku niedaleko ośrodka narciarskiego GAT Czyrna-Solisko, dlatego jest to idealne miejsce na biesiadę dla amatorów białego szaleństwa, ale nie tylko. W lecie miejscowość przyciąga swoim urokliwym krajobrazem, ciszą i spokojem równocześnie dając duże możliwości osobom aktywnym.

Zapraszamy wszystkich zmęczonych gwarem i codziennym zgiełkiem oraz amatorów
dobrej, swojskiej kuchni na wspólną biesiadę lub nastrojowy wieczór w domowej atmosferze. Wszystko to zapewni Państwu bajkowa okolica, góralska architektura oraz zgrany personel, który zawsze jest do Państwa dyspozycji.

Przygotowujemy każdą imprezę tworząc menu według indywidualnych potrzeb. Staramy się dostosować naszą ofertę do każdego klienta, tak aby mogła ona sprostać każdym, nawet największym wymaganiom. Nie zapominamy przy tym o swojskim klimacie i gościnności.

Kontakt
Tel: kom. 661 969 707
biuro@karczmaciosana.pl
www.karczmaciosana.pl
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 20.03.2011, 23:04, Stronę wyświetlono: 1704x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry