Karczma Ciosana

Szczyrk, Narciarska 10A

Brak recenzji
Karczma zlokalizowana jest w województwie Śląskim niedaleko Bielska-Białej w miejscowości Szczyrk. Jest to miejscowość turystyczna przyjmująca gości zarówno w sezonie zimowym jak i letnim.

Karczma umiejscowiona jest w górnym Szczyrku niedaleko ośrodka narciarskiego GAT Czyrna-Solisko, dlatego jest to idealne miejsce na biesiadę dla amatorów białego szaleństwa, ale nie tylko. W lecie miejscowość przyciąga swoim urokliwym krajobrazem, ciszą i spokojem równocześnie dając duże możliwości osobom aktywnym.

Zapraszamy wszystkich zmęczonych gwarem i codziennym zgiełkiem oraz amatorów
dobrej, swojskiej kuchni na wspólną biesiadę lub nastrojowy wieczór w domowej atmosferze. Wszystko to zapewni Państwu bajkowa okolica, góralska architektura oraz zgrany personel, który zawsze jest do Państwa dyspozycji.

Przygotowujemy każdą imprezę tworząc menu według indywidualnych potrzeb. Staramy się dostosować naszą ofertę do każdego klienta, tak aby mogła ona sprostać każdym, nawet największym wymaganiom. Nie zapominamy przy tym o swojskim klimacie i gościnności.

Kontakt
Tel: kom. 661 969 707
biuro@karczmaciosana.pl
www.karczmaciosana.pl
Karczma Ciosana
Szczyrk, Narciarska 10A
Data publikacji: 20.03.2011

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności