Jeśli szukasz pomocy w załatwianiu spraw dotyczących spółek lub nieruchomości, wystarczy skontaktować się z firmą telefonicznie lub odwiedzić biuro firmy prawniczej o nazwie Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy. Jest to miejsce, w którym każdy, zarówno osoby prywatne jak i osoby przychodzące w imieniu swoich firm znajdą pomoc prawną.Tutaj każdy szukający wsparcia podczas transakcji czy zmian formy prawnej znajdzie pomoc.

ul. Za Bramką 1
61-842 Poznań
616468456
kancelaria@kniw.pl
NIP: 7792452217
REGON: 365926855
www.norekwspolnicy.pl
www.facebook.com/Norek.i.Wspolnicy
https://pl.linkedin.com/company/kancelaria-prawna-norek-i-wsp%C3%B3lnicy

Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy sp.k.
Poznań, ul. Za Bramką 1
Data publikacji: 04.09.2019

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności