Kancelaria Adwokacka - Prawnik Rafał Przybyszewski

Bydgoszcz, Stary Rynek 15-21 lok. 10

Brak recenzji
Właściciel kancelarii – adwokat Rafał Przybyszewski oferuje swoją pomoc w zakresie prawa cywilnego np. dochodzenie odszkodowań, realizacja umów, dziedziczenia, czy rozwijania przedsiębiorstwa. Udziela rzeczowych rad klientom i jest obrońcą w procesach karnych. Rzetelnie przygotowuje linię obrony i opiera ją na wnikliwie przeanalizowanym materiale dowodowym i rzeczowych argumentach. Pomoc prawna adwokata obejmuje również prawo rodzinne np. rozwód i separacja, podział majątku, alimenty, kontakty i władza rodzicielska. Rafał Przybyszewski wspiera przedsiębiorców w zakresie rozmaitych problemów prawnych, sporządza projekty dokumentów i pism w obrocie gospodarczym. Najważniejszymi zasadami, którymi kieruje się prawnik są: pełne zaangażowanie, indywidualne podejście do sprawy, najwyższa staranność i dyskrecja.
Kancelaria Adwokacka prowadzona przez adwokata Rafała Przybyszewskiego zlokalizowana jest w centrum Bydgoszczy. Siedziba mieści się przy Starym Rynku, na drugim piętrze kamienicy oznaczonej numerami 15-21.
Kilkaset metrów od kancelarii, przy ulicy Jana Kazimierza 6, znajduje się wielopoziomowy parking. Wolne miejsca można również znaleźć nieopodal przy Rybim Rynku. W pobliżu kancelarii znajdują się również przystanki tramwajowe i autobusowe komunikacji miejskiej – węzły przesiadkowe przy Placu Kościeleckich, Placu Teatralnym, Zbożowym i Nowym Rynku oraz Rondzie Jagiellonów.
Zapraszamy do współpracy z kancelarią i zapoznaniem się z sylwetką adwokata Rafała Przybyszewskiego na stronie internetowej www.rafałprzybyszewski.pl.

Często zadawane pytania dotyczące Kancelaria Adwokacka - Prawnik Rafał Przybyszewski

Kancelaria Adwokacka - Prawnik Rafał Przybyszewski znajduje się w lokalizacji Bydgoszcz

Bydgoszcz, Stary Rynek 15-21 lok. 10

podobne obiekty w pobliżu Kancelaria Adwokacka - Prawnik Rafał Przybyszewski:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Kancelaria Adwokacka - Prawnik Rafał Przybyszewski

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności