Jakub Żaczek Spływy Kajakowe Po Horyzont

Żarnowiec, Wiśniowa 2

Brak recenzji
Oferujemy przemyślane wycieczki takie jak spływy kajakowe piaśnica o różnym czasie trwania. Nie musisz latać za granicę ani podróżować daleko. Razem z nami na kajakach jedno- lub dwuosobowych, zanurzysz się w niesamowitej przyrodzie naszego regionu, odkryjesz nowe chronione zakątki, a nawet spojrzysz na znane miejsca z innej perspektywy. Rekreacyjne spływy kajakowe otwierają nowe oblicza podczas świętowania imprez. Ta opcja jest odpowiednia na urodziny, imprezę firmową i budowanie zespołu. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej.

Często zadawane pytania dotyczące Jakub Żaczek Spływy Kajakowe Po Horyzont

Jakub Żaczek Spływy Kajakowe Po Horyzont znajduje się w lokalizacji Żarnowiec

Żarnowiec, Wiśniowa 2

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności