IKEA w centrum handlowym Blue City to nowy, mniejszy format sklepu blisko centrum miasta. Miejsce dla wszystkich, którzy myślą o urządzaniu i dekorowaniu wnętrz.

Wnętrze sklepu w Blue City jest odważne, innowacyjne i pełne inspiracji. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i narzędzi technologicznych, klienci mogą poznać pełen asortyment IKEA oraz dowiedzieć się, jak pięknie i funkcjonalnie urządzić swoją przestrzeń.

Ze względu na mniejszą powierzchnię sklepu wybrane akcesoria IKEA kupisz na miejscu i od razu zabierzesz ze sobą. Pozostałe akcesoria oraz wszystkie meble zamówisz w sklepie z naszą pomocą lub sam w specjalnych Kioskach (wraz z dostawą do domu lub do wybranego Punktu Odbioru).

Podczas wizyty w IKEA w Blue City można również zjeść pyszny posiłek i napić się szwedzkiej kawy w przestrzeni Bistro i Café - w zupełnie nowej odsłonie IKEA Food.

C.H. Blue City, Aleje Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa

*godziny dotyczą niedziel handlowych

Dojazdy:
Autobusy 172, 159

Godziny otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 22:00
Wtorek 10:00 - 22:00
Środa 10:00 - 22:00
Czwartek 10:00 - 22:00
Piątek 10:00 - 22:00
Sobota 10:00 - 22:00
Niedziela 10:00 - 20:00
IKEA w Blue City
Warszawa, Aleje Jerozolimskie 179

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności