III LO Kraków

Kraków, Sławkowska 20

Brak recenzji
III Prywatne LO to szansa na solidne przygotowanie na studia dla uczniów, którzy chcą w ten sposób zaplanować swoją edukację. Nasza szkoła posiada wiele zalet, które wyróżniają ją spośród innych Liceów w Krakowie. III LO pracuje w trybie jednozmianowym, zatrudnia tylko bardzo dobrych nauczycieli, posiada wiele zajęć dodatkowych, z których licealiści mogą skorzystać poza lekcjami (m.in. fakultety, zajęcia wyrównawcze). Ponadto w liceum panuje miła atmosfera, klasy są naprawdę małe, przez co możliwe jest indywidualne podejście do każdej osoby. Zapraszamy wszystkich chętnych do naszej placówki!

III Prywatne Liceum Ogólnokształcące
Ul. Sławkowska 20
31 – 016 Kraków

Często zadawane pytania dotyczące III LO Kraków

III LO Kraków znajduje się w lokalizacji Kraków

Kraków, Sławkowska 20

podobne obiekty w pobliżu III LO Kraków:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu III LO Kraków

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności