Hurtownia baterii - BTO Battery

Łódź, Fabryczna 25

Brak recenzji
BTO Baterry to hurtownia różnego rodzaju baterii, akumulatorków, ładowarek, latarek, zasilaczy, pakietów akumulatorów, elektryki i akcesoriów oraz innych urządzeń z baterii. W ofercie znajdują się setki produktów cenionych zagranicznych firm jak GP, Philips, Duracell, XTAR czy Keeppower, którego BTO jest jedynym dystrybutorem w kraju. BTO Battery jest jednym z zasadniczych projektantów oraz producentów pakietów bateryjnych i akumulatorowych w kraju, które wykorzystuje się w aplikacjach zasilających urządzenia przemysłowe, elektronarzędzia, urządzenia pamięci masowej, rowery i pojazdy elektryczne. Nieustannie wprowadza udoskonalenia i ma własne laboratorium, w którym testuje baterie, akumulatory i pakiety.

Często zadawane pytania dotyczące Hurtownia baterii - BTO Battery

Hurtownia baterii - BTO Battery znajduje się w lokalizacji Łódź

Łódź, Fabryczna 25

podobne obiekty w pobliżu Hurtownia baterii - BTO Battery:

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności