Hotel Zamek leży na Ziemi Bytowskiej, w jednym z najbardziej malowniczych regionów na Kaszubach. Bytów jest stolicą powiatu w środkowo-zachodniej całości województwa pomorskiego. Miasto leży w odległości 100 km od Gdańska i ok. 50 km od Słupska, Lęborka i Kartuz. W centrum Bytowa, na niewielkim wzgórzu, znajduje się Zamek gotycki, pochodzący z XIV wieku. Hotel znajduje się w południowym skrzydle zamku, w miejscu dawanej rezydencji książąt zachodniopomorskich, zwanym Domem Książęcym.

W Hotelu Zamek organizowane są konferencje, seminaria, imprezy integracyjne, spotkania biznesowe Hotel Zamek w Bytowie oferuje, oprócz noclegu w historycznym miejscu, pakiety konferencyjne, wesela, bankiety - organizacje wesel i bankietów.
Organizowany jest również aktywny wypoczynek w postaci spływów kajakowych, wycieczek rowerowych, zabawy w paintball, wspinaczką i zjazdy na linie, walki rycerskie, spotkania z tradycją kaszubską : muzyka, potrawy, stroje.

Obiekt Hotelowo-Gastronomiczny Zamek
ul. Zamkowa 2
77-100 Bytów

Kontakt
Tel:/Fax +48 (59) 822 20 94
Tel: +48 (59) 822 20 95
www.hotelzamek.com.pl
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 24.07.2009, 13:09, Stronę wyświetlono: 1634x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry