Hotel Zamek w Bytowie

Bytów, Zamkowa 2

Brak recenzji
Hotel Zamek leży na Ziemi Bytowskiej, w jednym z najbardziej malowniczych regionów na Kaszubach. Bytów jest stolicą powiatu w środkowo-zachodniej całości województwa pomorskiego. Miasto leży w odległości 100 km od Gdańska i ok. 50 km od Słupska, Lęborka i Kartuz. W centrum Bytowa, na niewielkim wzgórzu, znajduje się Zamek gotycki, pochodzący z XIV wieku. Hotel znajduje się w południowym skrzydle zamku, w miejscu dawanej rezydencji książąt zachodniopomorskich, zwanym Domem Książęcym.

W Hotelu Zamek organizowane są konferencje, seminaria, imprezy integracyjne, spotkania biznesowe Hotel Zamek w Bytowie oferuje, oprócz noclegu w historycznym miejscu, pakiety konferencyjne, wesela, bankiety - organizacje wesel i bankietów.
Organizowany jest również aktywny wypoczynek w postaci spływów kajakowych, wycieczek rowerowych, zabawy w paintball, wspinaczką i zjazdy na linie, walki rycerskie, spotkania z tradycją kaszubską : muzyka, potrawy, stroje.

Obiekt Hotelowo-Gastronomiczny Zamek
ul. Zamkowa 2
77-100 Bytów

Kontakt
Tel:/Fax +48 (59) 822 20 94
Tel: +48 (59) 822 20 95
www.hotelzamek.com.pl

Często zadawane pytania dotyczące Hotel Zamek w Bytowie

Hotel Zamek w Bytowie znajduje się w lokalizacji Bytów

Bytów, Zamkowa 2

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Hotel Zamek w Bytowie:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Hotel Zamek w Bytowie

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności