HOTEL Pod ŚWIERKIEM

Busko-Zdrój , Ludwika Waryńskiego 38

Busko-Zdrój, to znany od lat, atrakcyjny polski kurort z unikalnymi w kraju i Europie źródłami mineralnymi.
Kurort położony jest w malowniczym regionie Polski Południowej, 80 km od Krakowa, prastarego grodu królewskiego, wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury.
Liczne atrakcje turystyczne znajdują się również w najbliższym sąsiedztwie Buska Zdroju i należą do jednych z ciekawszych w Polsce.

Uzdrowiskowe lecznictwo oparte jest na wodach mineralnych, solankach siarczkowo- siarkowodorowych i borowinie. Stosowane są w leczeniu stawów, zapalenia stawów kręgosłupa, dyskopatii, rwie kulszowej, w niektórych chorobach neurologicznych, stanach pourazowych, w nadciśnieniu tętniczym, zwężeniach naczyń kończyn dolnych i chorobach dermatologicznych, łuszczycy.

Hotel POD ŚWIERKIEM, położony jest w bliskim sąsiedztwie romantycznego parku zdrojowego.

W hotelu POD ŚWIERKIEM są również wieloletnie tradycje. Już trzecie pokolenie restauratorów stale pracuje na swe sukcesy. Dlatego HOTEL POD ŚWIERKIEM cieszy się nieustannym powodzeniem gości z kraju i z za granicy.
Znany jest z wygodnych pomieszczeń, z oryginalnego wystroju, domowej kuchni i miłej atmosfery. Nic dziwnego, że stałymi bywalcami od lat są ludzie ze świata kultury i biznesu, ale nie tylko.
Tu na wszystkich czeka tradycyjna polska gościnność.


Hotel posiada restaurację.
Restauracja poleca:
Wyśmienite tradycyjne polskie potrawy (specjalność zakładu: "pierożki Tadeusza Drozdy"), śniadania, obiady, kolacje,na życzenie podajemy 1/2 porcji dla dzieci.


Kontakt
Tel: +48 (41) 378 14 64
Tel: +48 (41) 378 28 54
Tel: +48 (41) 370 86 50

www.hotelura.eu
hotelura@realnet.pl

Często zadawane pytania dotyczące HOTEL Pod ŚWIERKIEM

HOTEL Pod ŚWIERKIEM znajduje się w lokalizacji Busko-Zdrój

Busko-Zdrój , Ludwika Waryńskiego 38

podobne obiekty w pobliżu HOTEL Pod ŚWIERKIEM:

restauracje 🍽️ w pobliżu HOTEL Pod ŚWIERKIEM:

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu HOTEL Pod ŚWIERKIEM:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu HOTEL Pod ŚWIERKIEM

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności