Kielecki Hotel Łysogóry, położony jest w samym centrum, przy najstarszej i zarazem największej ulicy miasta, zaprasza Państwa do swych atrakcyjnych wnętrz. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się strzeżony parking na ponad 100 aut.

Hotel Łysogóry uosabia urok i elegancję, a secesyjny charakter obiektu wyróżnia go na tle otoczenia. Nasza korzystna lokalizacja pozwala na wygodne i szybkie dotarcie do najciekawszych punktów
w mieście. W najbliższym sąsiedztwie toczy się zarówno życie kulturalne, jak i rozrywkowe Kielc.

Do dyspozycji 198 miejsc w przestronnych pokojach jedno- i dwuosobowych oraz ekskluzywnych apartamentach.

Nowoczesna aranżacja oraz komfortowe wyposażenie wnętrz zapewniają naszym Gościom przytulną atmosferę i doskonałe warunki do pracy i wypoczynku. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, TV-sat, telefon, minibar oraz dostęp do internetu.

Hotel Łysogóry oddaje do dyspozycji gości:

- Restaurację
- Lobby bar
- Sale konferencyjne
- Parking strzeżony
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 16.04.2008, 00:36, Stronę wyświetlono: 2396x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry