Chcesz rzucić palenie, pozbyć się fobii, lęków, nerwicy? Jeżeli tak mamy dla ciebie idealną propozycję, a jest nią hipnoterapia, czyli leczenie hipnozą. Taką formę leczenia oferuje Gabinet Psychoterapii i Hipnozy My Life z Rzeszowa. O skuteczności hipnozy przekonało się tu już wielu niedowiarków, którzy dzięki niej skutecznie pozbyli się swoich dolegliwości. Dalej jesteś sceptyczny, nie przekonasz się dopóki nie spróbujesz. Więc zajrzyj na stronę gabinetu i zapisz się na spotkanie.

Hipnoza i hipnoterapia Rzeszow - My Life
Rzeszów, Marszałkowska 9

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności