"Gospoda pod Wiatrakiem" znajduje się przy trasie nr 1, pomiędzy Toruniem a Włocławkiem, w małej miejscowości Wygoda, w pobliżu znanego kurortu i uzdrowiska Ciechocinka - ok. 4km.

Gospoda została zbudowana i urządzona wg pomysłu jej właścicieli - nie jest kolejną kopią góralskiej chałupy - dlatego właśnie posiada swój niepowtarzalny urok i klimat. Już z daleka zaprasza swoich gości dymem z grilla oraz zapachem dobrego jedzenia.

Wnętrze lokalu wyróżnia się pomysłowością i oryginalnym charakterem nawiązującym do najlepszej polskiej tradycji, do której również należały polowania.

Restauracja specjalizuje się w tradycyjnej kuchni polskiej. Goście odwiedzający gospodę mogą skosztować specjałów przygotowywanych ze świeżych produktów oraz przetworów własnej produkcji: dyni, grzybów, pikli itp.

Wygoda
87-720 Ciechocinek

Kontakt
Tel: +48 (54) 283 22 08

www.gospodapodwiatrakiem.pl

Często zadawane pytania dotyczące Gospoda Pod Wiatrakiem

Gospoda Pod Wiatrakiem znajduje się w lokalizacji Wygoda

atrakcje 🎡 w pobliżu Gospoda Pod Wiatrakiem:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Gospoda Pod Wiatrakiem

zabytki 🏛️ w pobliżu Gospoda Pod Wiatrakiem:

restauracje 🍽️ w pobliżu Gospoda Pod Wiatrakiem:

Zobacz wszystkie restauracje 🍽️ w pobliżu Gospoda Pod Wiatrakiem

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Gospoda Pod Wiatrakiem:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Gospoda Pod Wiatrakiem

Użytkownik kozior73 napisał recenzję 28 luty 2013, 22:04
ocena: Bardzo słaba
niestety lipa ;-( również jadłem żurek, lura bez smaku jedyna w tym wszystkim dobra była bułeczka do tego żurku, pewnie dlatego smaczna bo upieczona na pewno nie w tym lokalu.. i jeszcze jedno, pierwszy raz w życiu spotkałem się z tym że w lokalu nie ma kosza na śmieci!!? szok!! zapytałem dlaczego nie ma kosza i usłyszałem od tej pani... "no bo nie ma" tak po prostu, więcej tam się nie zatrzymam i również nie polecam. daję 1 gwiazdkę bo nie można dać 0
Użytkownik boatman napisał recenzję 27 sierpień 2012, 18:27
ocena: Bardzo słaba
Zatrzymaliśmy się tam wracając z chłopakami z "męskiego wyjazdu". Jako, że się tam polało nieco głód nas cisnął regularnie. Zatrzymaliśmy się w tej gospodzie "Pod Wiatrakiem" - wydawało nam się, że jest OK. I mieliśmy rację - WYDAWAŁO NAM SIĘ TYLKO. Potwierdzam opinie poprzedników. Obsługa kiepska, menu przy barze, pani łachę robi, że tam obsługuje. Zamówiliśmy sobie po żurku, ale to był jakieś chamskie pomyje, a z żurkiem to to naprawdę nie miało nic wspólnego. Było rzadkie, stare z jakąś obleśną kiełbasą w środku. A pytałem się pani przed zamówieniem pół żartem, pół serio czy gwarantuje, że żurek będzie nam smakował. Gwarantowała oczywiście! Ja za to gwarantuję, że ten lokal szybko zniknie z rynku, bo może żerować jedynie na "jednorazowych gapowiczach". Stali klienci tam NIGDY NIE PRZYJDĄ. Bo i po co? Poczytać sobie o zakazach czy zjeść jakieś badziewie???
Użytkownik gine napisał recenzję 22 czerwiec 2012, 21:04
ocena: Bardzo słaba
Niestety ale tylko jedna gwiazdka... Byłem tam tylko raz i to był mój raz ostatni. Placek po węgiersku dość metodycznie przykryty sosem aby zatuszować jego kilkudniowe "leżakowanie", natomiast świeżonka okazała się kawałkami smażonej wieprzowiny w mące z przeznaczeniem do gulaszu. Menu trzeba przynieść sobie samemu, przedpłata za posiłek przy barze, wszędzie pełno tabliczek zakazujących tego czy tamtego... Ogólnie knajpa żeruje na jednorazowych klientach.
Użytkownik klientMarek napisał recenzję 19 lipiec 2010, 20:49
ocena: Bardzo słaba
"Gospoda pod Wiatrakiem" OSTRZEGAM !!! 1. STEK NIEDOPIECZONY ! KLUSKI W ŚRODKU SUROWE! Wszystko rozumiem, ale żeby w sosie znależć muchę zdechłą - KPINA!!! 2. OBSŁUGA PONIŻEJ KRYTYKI - JAK ŻYJE NIE SPOTKAŁEM SIĘ Z TAKIM HAMSTWEM WOBEC KLIENTA! 3. JESTEŚ PRZEJEZDNY - UWAŻAJ TOALETA PŁATNA 5zł za osobę ! W innej lokalizacji już by nie istnieli - żerują na nieświadomych przejezdnych!
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności