Geisser proponuje fachową ofertę produktów z drewna dostępnych w całym kraju i za granicą. Wykonujemy prace od kilku lat, a swoją siedzibę mamy w mieście, jakim jest Świebodzice.
Nasza firma podsiada w swojej ofercie produkty takie jak: tarasy, wiaty, ogrodzenia, garaże i sauny oraz wszelkiego rodzaju budy dla psów. Głównym wyznacznikiem firmy jest jednak sprzedaż domów z wyposażeniem. Wykonujemy również stolarkę drzwi i okien do wszystkich rodzai zabudowań ogrodowych. W przypadku konieczności zapewnimy również usługi transportowe i montowanie. Nasza firma współpracuje z firmą GLOVITAL AG na rynku szwajcarskim. Nasi najlepsi w swoim fachu pracownicy wszystkie zlecenia wykonują rzetelnie, uczciwie i szybko. Między innymi dzięki ich pracy, firma posiada już grono usatysfakcjonowanych Klientów i nieprzerwanie przekonuje do swoich prac nowych. W standardzie również przyciągające ceny. Na zrealizowane usługi wystawiamy faktury VAT.
W razie wszelkich pytań można kontaktować się ze mną, telefonując pod numer telefonu lub zapoznaj się z firmą na stronie internetowej Geisser.

Geisser
Świebodzice, Ciernie 39 G
Data publikacji: 15.06.2017
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Wyszukaj i skomentuj wybrane miejsce

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów lub komunikatorów będą usuwane.