Geisser proponuje fachową ofertę produktów z drewna dostępnych w całym kraju i za granicą. Wykonujemy prace od kilku lat, a swoją siedzibę mamy w mieście, jakim jest Świebodzice.
Nasza firma podsiada w swojej ofercie produkty takie jak: tarasy, wiaty, ogrodzenia, garaże i sauny oraz wszelkiego rodzaju budy dla psów. Głównym wyznacznikiem firmy jest jednak sprzedaż domów z wyposażeniem. Wykonujemy również stolarkę drzwi i okien do wszystkich rodzai zabudowań ogrodowych. W przypadku konieczności zapewnimy również usługi transportowe i montowanie. Nasza firma współpracuje z firmą GLOVITAL AG na rynku szwajcarskim. Nasi najlepsi w swoim fachu pracownicy wszystkie zlecenia wykonują rzetelnie, uczciwie i szybko. Między innymi dzięki ich pracy, firma posiada już grono usatysfakcjonowanych Klientów i nieprzerwanie przekonuje do swoich prac nowych. W standardzie również przyciągające ceny. Na zrealizowane usługi wystawiamy faktury VAT.
W razie wszelkich pytań można kontaktować się ze mną, telefonując pod numer telefonu lub zapoznaj się z firmą na stronie internetowej Geisser.

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 15.06.2017, 22:00, Stronę wyświetlono: 267x
Do góry