Sklepy: Pepco, Cache Cache, Tadar, Lara Fabio, Lody Punto oraz punkt Triady, salon kosmetyczny i perfumeria.

Od października 2008 klienci mogą korzystać z supermarketu spożywczego Billa oraz sklepów: Rossmann, Deichmann, Euro RTV/AGD, 5-10-15, IN MEDIO, KT Meble, Boti, salonu z biżuterią YES, Vobis, Panorama, a także punktów usługowych: PKO BP, Pralni MIMI, apteki oraz punktu telefonii komórkowej Orange.

Galeria Gama, działająca wcześniej pod nazwą City Center, była w przebudowie od lipca 2008 roku.
Napisz opinię ...
Gość
11.05.09, 04:21
Wg mnie ta Gama teraz to druga galeria/centrum hadlowe w Radomiu po M1. Byłam i widziałam, zakupy też robiłam. Jest spożywka(Billa), jest odzieżówka np Cache-Cache, która może konkurować np z Orsay'em, jest Sklep Jubilerski YES, który jest świetną alternatywą dla Apartu, jest pralnie, telepizza, moim zdaniem jest OK!
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 17.01.2009, 12:14, Stronę wyświetlono: 8176x
Do góry