Gabinet figur woskowych Bargen znajduje się blisko dworca, w centrum miasta. Znajduje się tam 37 figur woskowych przedstawiających postacie z życia publicznego (np. Jan Paweł II), bohaterów filmów (np. Shrek) oraz osoby o nietypowych cechach (np. człowiek z trzema oczami). Plastyczne właściwości wosku pozwalają na dokładne oddanie rysów twarzy przedstawianej osoby. W razie wątpliwości co do tożsamości postaci obok umieszczona jest tabliczka informacyjna. Za dodatkową opłatą można zrobić sobie zdjęcie z woskową figurą. To wspaniała pamiątka dla dzieci i dorosłych!

Często zadawane pytania dotyczące Galeria Figur Woskowych w Poznaniu

Galeria Figur Woskowych w Poznaniu znajduje się w lokalizacji Poznań

Poznań, ul. Bolesława Krzywoustego 27

podobne obiekty w pobliżu Galeria Figur Woskowych w Poznaniu:

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności