Fotowoltaika Poznań - SOLARIKON

Poznań, Dziadoszańska 17

Brak recenzji
Firma Degon działa w Poznaniu już od 2015 roku. Specjalizuje się w montażu paneli fotowoltaicznych. Zaświadczane przez nich usługi nie ograniczają się jedynie do samej instalacji, ale obejmuje kompletny proces, jakim jest gratisowa konsultacja, stworzenie projektu, montaż, a także wsparcie przy koniecznej formalności w energetyce. W aspekcie ich profesjonalnych usług jest także pomoc przy zdobyciu dotacji na to przedsięwzięcie. Wykwalifikowana załoga, jaka ma okazję pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, robi wszystko, co w jej mocy, by proponowane profesjonalne usługi były na jak najważniejszym poziomie.

Często zadawane pytania dotyczące Fotowoltaika Poznań - SOLARIKON

Fotowoltaika Poznań - SOLARIKON znajduje się w lokalizacji Poznań

Poznań, Dziadoszańska 17

podobne obiekty w pobliżu Fotowoltaika Poznań - SOLARIKON:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Fotowoltaika Poznań - SOLARIKON

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności