Fort Gerharda

Świnoujście, Bunkrowa

Brak recenzji
Zwany jest także Fortem Wschodnim. Należy do jednych z fortów Świnoujścia. Położony jest na wyspie Wolin. Jest jednym z najlepiej zachowanych i najczęściej odwiedzanych przez turystow fortem artyleryjskich w Europie, istniejącym od czasów pruskich. Spotkać tam można przemiłych mieszkańców przebranych w tradycyjne pruskie stroje, którzy z chęcią opowiedzą interesującą i porywającą historię fortu, jednocześnie oprowadzając po jego terenach.

Często zadawane pytania dotyczące Fort Gerharda

Fort Gerharda znajduje się w lokalizacji Świnoujście

Świnoujście, Bunkrowa

atrakcje w pobliżu Fort Gerharda:

Zobacz wszystkie atrakcje w pobliżu Fort Gerharda

restauracje w pobliżu Fort Gerharda:

hotele i pensjonaty w pobliżu Fort Gerharda:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty w pobliżu Fort Gerharda

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor opinii ponosi pełną odpowiedzialność za jej treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności