FK Deweloper

Bydgoszcz, Juliusza Słowackiego 1

Brak recenzji
Jesteśmy futurystycznym bydgoskim deweloperem. Działamy od 2018 roku, w którym to zaczęliśmy pierwsze skromne inwestycje w naszym rodzimym mieście Bydgoszczy i okolicach. Jak się okazało, nasze projekty i ich precyzyjne realizacje szybko otrzymały duże zaufanie wśród naszych klientów, a brand FK Deweloper stał się bardzo popularny na lokalnym rynku. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne, funkcjonalne budynki i przemyślane rozwiązania to cechy z którymi ludzie nas znający łączą firmę FK Deweloper. W naszej ofercie posiadamy kilka realizacji na znanych i lubianych bydgoskich osiedlach. Nowe domy na sprzedaż na Błoniu i Miedzyniu cieszą się największym powodzeniem.
Budujemy z myślą o naszych klientach. Wdrażamy wszystkie racjonalne pomysły naszych interesantów. Jeśli to możliwe służymy naszą fachową pomocą i pomocą naszych współpracowników. Wspólnym mianownikiem naszych wszystkich realizacji niewątpliwie będzie:
dużą ilość zieleni na częściach wspólnych i obszarach użytkowych, przestronne przejścia i pomieszczenia, pięknie wykończone balkony i tarasy, przemyślanie zaprojektowane miejsca parkingowe lub bryła garażu.
Jeśli są Państwo ciekawi co jeszcze możemy zaproponować lub pragną przejrzeć Państwo naszą ofertę zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub zapoznanie się z naszą oficjalną stroną internetową.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00

Często zadawane pytania dotyczące FK Deweloper

Obiekt FK Deweloper otwarty jest w:

  • Poniedziałek 08:00 - 16:00
  • Wtorek 08:00 - 16:00
  • Środa 08:00 - 16:00
  • Czwartek 08:00 - 16:00
  • Piątek 08:00 - 16:00

FK Deweloper znajduje się w lokalizacji Bydgoszcz

Bydgoszcz, Juliusza Słowackiego 1

podobne obiekty w pobliżu FK Deweloper:

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności