First Warsaw Golf & Country Club

Jabłonna, Rajszew 70

Brak recenzji
First Warsaw Golf and Country Club znajduje się 20 km od centrum Warszawy nad brzegiem Wisły. Pole golfowe o charakterze parkowym, otwarte od 1992 roku, z wieloma naturalnymi zbiornikami wodnymi, które może być uznane za jedno z trudniejszych, mistrzowskich pól golfowych w Centralnej Europie.

W domu klubowym znajdują się obiekty takie jak restauracja, bar, sklep ze sprzętem. Na terenie znajduje się również Driving Range na 18 stanowisk, putting i chipping green. Klub posiada akademię golfa z dwoma instruktorami, zajmującymi się początkującymi i doświadczonymi graczami.

First Warsaw Golf & Country Club
Rajszew 70,
05-110 Jabłonna

Tel:
+48 (22) 782 45 55
+48 (22) 782 48 52

Fax:
+48 (22) 782 41 63

www.warsawgolf.pl

Często zadawane pytania dotyczące First Warsaw Golf & Country Club

First Warsaw Golf & Country Club znajduje się w lokalizacji Jabłonna

Jabłonna, Rajszew 70

podobne obiekty w pobliżu First Warsaw Golf & Country Club:

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności