Ważne!!! Wizytówka oczekuje na autoryzację przez administratora serwisu Maperia

Firma świadczy usługi ozonowania. Zabieg ten likwiduje wszelkie drobnoustroje i mikroorganizmy z otoczenia. Giną bakterie, wirusy, a zarodniki pleśni czy alergeny są zneutralizowane. Podczas ozonowania usuwane są uporczywe, niechciane i uciążliwe zapachy, jak stęchlizna dym papierosowy, spalenizna, zapachy odzwierzęce, po zmarłych, a także zapach kwasu masłowego.
Po przeprowadzonej usłudze pozostaje jedynie czyste, świeże i zdrowe powietrze, które zapachem przypomina te po burzy. Dzieje się tak dlatego, bo gaz ten po reakcji rozkłada się do czystego tlenu.

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 15.04.2019, 17:14, Stronę wyświetlono: 54x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry