Eurong Beach Resort offers a privileged beachfront position on Fraser Island's Seventy-Five Mile Beach. The resort’s facilities include 2 swimming pools, bbq facilities and tennis courts. Four-wheel drive vehicle is available.

Dadatkowe informacje:

Liczba pokoi: 124
Standard obiektu:
Waluta: AUD
Adres:
4581 Fraser Island
AU, Fraser Island, Eurong Township
Napisz opinię ...
03.02.11, 02:07
W lutym zeszłego roku byłem na Fraser Island. Zatrzymaliśmy się właśnie w tym resorcie "Eurong". Lokalizacja idealna do tego trafiliśmy na świetną pogodę. Jedyny mankament to wysokie ceny oraz brak połączeń z telefonów komórkowych (w pokojach były jednak telefony stacjonarne). W środku wyspy jest kilka bajecznych jezior z krystalicznie czystą wodą i pięknymi plażami. Aby zwiedzić wyspę niezbędny jest samochód z napędem na 4 koła. W każdym razie wrażenia niesamowite.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 24.07.2011, 16:11, Stronę wyświetlono: 629x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry