Esperal Katowice

Katowice, Adamskiego 12/4

Brak recenzji
Klinika Esperal Chirurg w Katowicach to miejsce, gdzie doświadczona kadra zawodowców chirurgów zapewnia wysoką jakość opieki medycznej. Nasza idealna klinika specjalizuje się w realizowaniu różnorodnych procedur chirurgicznych związanych z wszywkami alkoholowymi, od prostych zabiegów po trudne operacje. Dzięki zaawansowanemu sprzętowi oraz nowoczesnym technologiom, nasi wykwalifikowani chirurdzy gwarantują pacjentom poprawne i bezpieczne leczenie. W klinice Esperal Chirurg Katowice stawiamy na indywidualne podejście do każdego pacjenta, dbając o ich komfort oraz leczenie uzależnienia.

Często zadawane pytania dotyczące Esperal Katowice

Esperal Katowice znajduje się w lokalizacji Katowice

Katowice, Adamskiego 12/4

podobne obiekty w pobliżu Esperal Katowice:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Esperal Katowice

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności