Esperal Gdańsk

Gdańsk, Tadeusza Sygietyńskiego 3

Brak recenzji
Klinika Wszywka Alkoholowa Esperal w Gdańsku to nowoczesne miejsce, które specjalizuje się w leczeniu uzależnienia od alkoholu poprzez stosowanie odkrywczej metody wszywki alkoholowej. Nasza doświadczona i empatyczna kadra doktorów oraz terapeutów zapewnia kompetentną opiekę i wsparcie na dowolnym etapie terapii. Wszywka alkoholowa polega na implantacji specjalnego wkładu, który powoli uwalnia lek zmniejszający pragnienie alkoholu. Dzięki tej efektywnej terapii, nasi pacjenci mają okazję na przezwyciężenie uzależnienia i odzyskanie kontroli nad własnym życiem.

Często zadawane pytania dotyczące Esperal Gdańsk

Esperal Gdańsk znajduje się w lokalizacji Gdańsk

Gdańsk, Tadeusza Sygietyńskiego 3

podobne obiekty w pobliżu Esperal Gdańsk:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Esperal Gdańsk

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności