Escape Room w Koninie - Next Level

Konin, Fryderyka Chopina 21H/50

Brak recenzji
Escape Room w Koninie Next Level to miejsce, które dostarcza rozrywki i ciekawych przeżyć rodzinom oraz grupom znajomych. Podczas rozwiązywania zadań w pokoju zagadek w Koninie trzeba użyć swojego sprytu, spostrzegawczości i kreatywności. Każdą z zagadek należy rozwiązać w określonym czasie. Z questroom w Koninie mogą korzystać osoby z każdej grupy wiekowej. Escape room w Koninie proponuje bardzo korzystne ceny oraz uprzejmą i kompetentną obsługę. Dokładnie zaprojektowane pokoje sprawiają, że poczujemy magiczną atmosferę miejsca. Dom zagadek w Koninie oferuje gry, które ćwiczą nieszablonowe myślenie i pozwalają przenieść się do innego świata.

Często zadawane pytania dotyczące Escape Room w Koninie - Next Level

Escape Room w Koninie - Next Level znajduje się w lokalizacji Konin

Konin, Fryderyka Chopina 21H/50

podobne obiekty w pobliżu Escape Room w Koninie - Next Level:

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności