Użytkownik lolosemi napisał recenzję 4 styczeń 2013, 22:39
szczeny opadły jutro też tam idę i przyjmą mnie kultura nie to co wy
Użytkownik lolosemi napisał recenzję 4 styczeń 2013, 21:46
witam ten lokal to najnormalniejszy lokal muza dla każdego ,byłam w knajpie nie wiem jak ona się teraz nazywa tam gdzie był kiedyś pewex poszłam z koleżanką spotkanie po latach byłytam małolaty siedziały na oknie a my miałyśmy tam piwo powiedziałam tylko że jak coś będzie nie tak z tym piwem to sobie z nimi poradzę na drugi dzień mnie nie wpuścili bo powiedzieli że groziłam co te małolaty tam robiły skoro knajpa niby dyskoteki prowadzi dla ludzi po 30 jesteście dnem w stosunku do iguany brawo IGUANA
Użytkownik bozia napisał recenzję 18 listopad 2011, 17:20
ocena: Bardzo słaba
Fakt - Avangarda to coś okropnego nie da się ukryć byłam tam raz i więcej nie wyszłam po godzinie -Piwniczka muzyka niezła ale same malolaty - Jak by w Iguanie puszczał lepsza muze lub zainwestował w didzeja to naprawdę ta knajpa odzyskala by dawny klimat - nie oszukujmy sie podupadła i to strasznie - :( chodzilam tam regularnie od lat od sierpnia moja noga tego klubu nie przekroczy - Przejedz sie raz do Pomarańczy w Bielsku to zmienisz zdanie - A ceny są takie same jak w Iguanie Jak nie niższe - ale to dwa różne swiaty !!!
Użytkownik MackoSix napisał recenzję 8 listopad 2011, 21:38
Każdy się bawi gdzie chce i dziwi mnie ta nagonka. Znam wiele innych lokali gdzie można wypić drinka z dodatkiem lub dostać butelką w głowę. Zapraszam więc do Piwnicy z butelką piwa na parkiecie lub do Avangardy gdzie na 10-sięć osób przypada jedno miejsce. Więc nie rozumię problemu jak komuś się nie podoba w Iguanie to miłej zabawy gdzie indziej.
Użytkownik xxxxx napisał recenzję 6 listopad 2011, 14:28
ocena: Bardzo dobra
Uważam że z właścicielem, nie jest tak najgorzej, co do obsługi za barem to totalna porażka. Barmanki zajmują się plotkami i ingerują w życie innych. Mam nadzieję że właściciel przejży na oczy, a lokal może być całkiem fajnym miejscem.
Użytkownik bozia napisał recenzję 30 lipiec 2011, 18:49
Ten lokal to totalne nieporozumienie -nowy właściciel nie szanuje klienta z kasą - żulownia - muzyka porażka totalna - jak mu się zwruci uwage że muza do bani - to każe lokal zmieniać ! Same stare baby - nie mówiąc o facetach - personelu brak - kucharka za barem - nawet nie ma co zjeść - A tu ktoś na starego wlaściciela nażekał - MOJA OCENA - 100 % JAK CHCESZ SOBIE ZEPSUĆ WIECZÓR - WPADNIJ DO IGUANY !!!
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności