Dworzec kolejowy

Ciechanów, Henryka Sienkiewicza 73C

Brak recenzji
Nowy dworzec oficjalnie otwarty 15 grudnia 2015 r. Powstał w miejscu dotychczasowego drewnianego budynku, który został zburzony podczas budowy nowego dworca systemowego. W obiekcie zastosowano ekologiczne i energooszczędne rozwiązania. Budynek powstał w ramach projektu „Innowacyjne Dworce Systemowe”. Budowa otrzymała 3. miejsce w konkursie „Budowa roku 2015”, organizowanym przez Olsztyńską Izbę Budowlaną.

W nowym dworcu pasażerom została udostępniona ogrzewana poczekalnia z całodobowymi kasami, pomieszczenie dla opiekuna z dzieckiem, system informacji pasażerskiej. Dworzec został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pod dworcem postawiono biletomat, bankomat i paczkomat. Obiekt został objęty ochroną i monitoringiem.

Często zadawane pytania dotyczące Dworzec kolejowy

Dworzec kolejowy znajduje się w lokalizacji Ciechanów

Ciechanów, Henryka Sienkiewicza 73C

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności