Dworzec Główny w Hamburgu

Hamburg, Centrum

Brak recenzji
Dworzec Główny położony jest dokładnie w centrum miasta i zajmuje duży plac w pięknymi fontannami i figurkami małych człowieczków z wiadrami. Wokoło zbudowany został duży parking. Sam dworzec zawiera kilka pięter, wśród których łatwo się zgubić. Dworzec stanowi w sumie takie miasto w mieście. Pełno jest tam biur turystycznych, sklepów, marketów, kwiaciarni. Dojeżdżają do niego tramwaje, metra oraz oczywiści taksówki.

Często zadawane pytania dotyczące Dworzec Główny w Hamburgu

Dworzec Główny w Hamburgu znajduje się w lokalizacji Hamburg

Hamburg, Centrum

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor opinii ponosi pełną odpowiedzialność za jej treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności