Dworzec Główny w Hamburgu

Hamburg, Centrum

Brak recenzji
Dworzec Główny położony jest dokładnie w centrum miasta i zajmuje duży plac w pięknymi fontannami i figurkami małych człowieczków z wiadrami. Wokoło zbudowany został duży parking. Sam dworzec zawiera kilka pięter, wśród których łatwo się zgubić. Dworzec stanowi w sumie takie miasto w mieście. Pełno jest tam biur turystycznych, sklepów, marketów, kwiaciarni. Dojeżdżają do niego tramwaje, metra oraz oczywiści taksówki.
Dworzec Główny w Hamburgu
Hamburg, Centrum
Data publikacji: 26.11.2007
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów lub komunikatorów będą usuwane.