Dwór Chotynia

Chotynia, Chotynia 96

Brak recenzji
Dwór Chotynia to kameralny hotel położony 70 km od warszawy będący idealnym miejscem do odpoczynku, organizacji spotkania biznesowego, czy urządzenia wesela. Wspaniały, tradycyjny styl, restauracja na miejscu. Akademia wina prowadzona przez Jarosława Cybulskiego.

W należącym do grupy Polish Prestige Hotels & Resorts, hotelu łączy się tradycyjną polską gościnność z najwyższymi standardami nowoczesnego hotelarstwa. Dwór Chotynia został stworzony z myślą o najbardziej wymagających gościach, poszukujących zarówno piękna zabytkowego dworu, jak i luksusu.

W stylowych wnętrzach kameralnego hotelu liczącym 37 pokoi i apartamentów mogących pomieścić 80 osób - urządzonych w charakterze odpowiadającym poszczególnych odmian winogron, znajdują się antyczne meble oraz oryginalne bibeloty, będące efektem wieloletnich poszukiwań właściciela Dworu – Jarosława Cybulskiego.

Dwór Chotynia znajduje się w miejscowości Chotynia w gminie Sobolew.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00

Często zadawane pytania dotyczące Dwór Chotynia

Obiekt Dwór Chotynia otwarty jest w:

  • Poniedziałek 08:00 - 18:00
  • Wtorek 08:00 - 18:00
  • Środa 08:00 - 18:00
  • Czwartek 08:00 - 18:00
  • Piątek 08:00 - 18:00

Dwór Chotynia znajduje się w lokalizacji Chotynia

Chotynia, Chotynia 96

atrakcje 🎡 w pobliżu Dwór Chotynia:

restauracje 🍽️ w pobliżu Dwór Chotynia:

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Dwór Chotynia:

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności