Drumcenter.pl to najwcześniej powstały sklep muzyczny, a zaraz największy skupiony wyłącznie na instrumentach perkusyjnych i akcesoriach. Dzięki ograniczeniu się do konkretnej rodziny instrumentów, mamy ogromną wiedzę w tym zakresie.

W sklepie dostępne są między innymi: talerze perkusyjne, zestawy perkusyjne, automaty perkusyjne, części do perkusji, naciągi, pałeczki, jak również inne instrumenty perkusyjne pierwszorzędnych marek, jak: Ludwig, Pearl, Tama, Amedia, Sabian, Zildjian czy DW Drums.
Każdy przedmiot jest dokładnie i rzetelnie opisany, tak aby Klient był w pełni świadomy zakupu i mógł zapoznać się z produktem. Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia naszego sklepu!

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 03.03.2018, 14:15, Stronę wyświetlono: 226x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry