Drewniane baseny ogrodowe - ABATEC

Słupsk, Norwida 31

Brak recenzji
ABATEC to producent basenów drewnianych sprzedaje ekologiczne baseny drewniane dla dystrybutorów oraz klientów indywidualnych polskich i zagranicznych. W naszej ofercie znajdują się baseny w różnych kształtach i wymiarach wykonane z drewna skandynawskiego, które jest wyjątkowo odporne, trwałe i niealergizujące. Gwarancją najwyższej jakości produkowanych basenów z drewna są starannie wyselekcjonowane materiały, wysokie standardy produkcji oraz dopasowanie basenów do europejskich norm bezpieczeństwa. Co więcej, baseny drewniane to świetna alternatywa dla tych, którym leży na sercu dobro środowiska naturalnego - drewno, w odróżnieniu od plastiku, jest materiałem naturalnym i ekologicznym. ABATEC to światowy lider w branży z wieloletnim doświadczeniem.

Często zadawane pytania dotyczące Drewniane baseny ogrodowe - ABATEC

Drewniane baseny ogrodowe - ABATEC znajduje się w lokalizacji Słupsk

Słupsk, Norwida 31

podobne obiekty w pobliżu Drewniane baseny ogrodowe - ABATEC:

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności