Doradca żywieniowy - Doktor Ania

Gdańsk, Szafarnia 11/F8

Brak recenzji
Ania Makowska pisze książki o żywieniu, na które warto wydać pieniądze, ponieważ są wypełnione po brzegi wartościowymi treściami. To autorka pozycji, dzięki którym będąca wyzwaniem) zmiana nawyków żywieniowych staje się prostsza, a sam proces mniej stresujący. Doktor Ania z wykształcenia jest doktorem nauk farmaceutycznych oraz pedagogiem. Posiada również dyplom z dietetyki i żywienia człowieka, a także z psychodietetyki, dzięki czemu jej książki o jedzeniu są rzetelne i godne zaufania. To doradca żywieniowy, który zapewnia realne wsparcie w podejmowaniu świadomych decyzji na co dzień – tych dotyczących zmiany nawyków żywieniowych i nie tylko.

Często zadawane pytania dotyczące Doradca żywieniowy - Doktor Ania

Doradca żywieniowy - Doktor Ania znajduje się w lokalizacji Gdańsk

Gdańsk, Szafarnia 11/F8

podobne obiekty w pobliżu Doradca żywieniowy - Doktor Ania:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Doradca żywieniowy - Doktor Ania

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności